Faza Grupowa zakończona - podsumowanie 2 ostatnich kolejek

Dzisiejszym sportowym weekendem zakończyliśmy fazę grupową Amatorskiego Turnieju Piłki Halowej FEBRISAN CUP 2015. Przypomnę, że z racji niejednakowej liczby drużyn w grupach jedna z nich - grupa B - grała o jeden tydzień dłużej. Jeśli komuś się wydaje, że było to granie w celu dopełnienia tzw. formalności to grubo się myli! 3 ekipy walczyło bowiem o wejście do finałów: PSP Gentlemani, AWKS Nisko oraz Fuzja Team. Ci ostatni pogrzebali swoje szanse już w sobotę, kiedy to przegrali z AWKS Nisko. Pomimo porażki i braku awansu, drużyna Fuzji zafundowała sobie poprawę humoru wygrywając w niedzielę z FC Chaos & GZP. Jest to pewnością nie mała niespodzianka tego weekendu! Oj, gdyby tak wcześniej grali... - może za rok się uda!:)  Wobec takiej sytuacji w walce o miejsce w fazie pucharowej pozostały już tylko dwie drużyny. Zarówno AWKS Nisko jak i PSP Gentlemani wygrali swoje sobotnie pojedynki. Decydujący miał się okazać zatem bezpośredni pojedynek tych drużyn w niedzielne popołudnie. Wydaje mi się, że Żołnierze stawili się na tą bitwę w trochę osłabionym składzie i nie byli w stanie zatrzymać rozpędzonych Strażaków. Do przerwy wprawdzie wynik otwarty (2:0 dla Straży) ale już w drugiej odsłonie zdecydowanie lepiej zaprezentowali się nasi ogniomistrzowie. Tym samym PSP wchodzi jako czwarta drużyna w grupie do ścisłego finału i zagra z FC Paraliżem za tydzień. Wobi Stal - jedna z dwóch drużyn bez porażki - nie dała szans Pogotowiu Ratunkowemu oraz Progresowi. Za tydzień zmierzy się ze swoim sparing-partnerem, Febrisanem i okaże się, kto się na sparingach bardziej przykładał:)

W imieniu organizatorów dziękuje za walkę i grę do końca wszystkim Uczestnikom fazy grupowej Febrisan Cup 2015. Mam nadzieję, że bawiliście się dobrze a teraz będziecie dopingować swoich faworytów w fazie pucharowej. Pary grupowe oraz godziny rozgrywanych spotkań wkrótce na stronie.

pozdrawiam i zapraszam za tydzień!