AKTUALNOŚCI ORGANIZACYJNE

NOWOŚĆ:

- W regulaminie FEBRISAN CUP 2015 zostały zmienione / dodane następujące punkty:

- Gracz, który otrzyma bezpośrednio czerwoną kartkę, opuszcza plac gry i jego drużyna gra w osłabieniu do końca spotkania.

- kartki po rozgrywkach grupowych nie kasują się

-pierwszy walkower skutkuje karą finansową w wysokosci 100 zł.

- kara finansowa musi być uiszczona u Organizatora nie później niż do nastepnego meczu ligowego rozgrywanego przez daną drużynę

- brak karnej wpłaty wyklucza drużynę z dalszych rozgrywek

- drugi walkower automatycznie wyklucza ją z dalszych rozgrywek

/ prosimy o zapoznanie się z regulaminem FEBRISAN CUP 2015 /

SPRAWY BIEŻĄCE

- Podczas pierwszej kolejki rozgrywek wykonywane będą zdjęcia wszystkim drużynom uczestniczącym w turnieju.

Zdjęcia wraz z opisami zostaną zamieszczone na stronie turnieju.

- Typer : typujemy naprzemiennie grupę A i B . Dla najlepszych typerów grup A i B przewidujemy nagrody.

- Klucze do szatni odbiera i oddaje Organizatorom kapitan drużyny.

- woda do picia do pobrania przed meczem u Organizatorów

- Przewidujemy wykupienie ubezpieczenia dla wszystkich chetnych zawodnikówuczestniczących w Febrisan CUP 2015 - news wkrótce

PRZYPOMINAMY:

- czas gry 2 x 20 min.

- Podczas trwania rozgrywek na całym terenie szkoły obowiązuje całkowity zakaz palenia, wnoszenia ispożywania napojów alkoholowych oraz używania środków odurzających !!!

- Zawodnicy uczestniczący wrozgrywkach spożywający alkohol na terenie obiektu będą dyskwalifikowani zcałych rozgrywek ligowych bez możliwości odwołania.

- Weryfikacja zawodników uczestniczących w turniejutrwa przez całyokresrozgrywek.

-Za wystawienie do gry zawodnika nieuprawnionego lub zawieszonego zespołowi grozi walkower.

- Za ponowne wystawienie do gry zawodnika nieuprawnionego drużyna zostaje wykluczona zrozgrywekFEBRISAN CUP 2015