Ruszamy z zapisami do FEBRISAN CUP 2015

Już 3 stycznia 2015 roku rusza kolejna VI edycja Amatorskiego Turnieju Piłki Halowej FEBRISAN CUP 2015, której organizatorem jest Stowarzyszenie Sportowe "Miasto Sportu". Turniej odbywać się będzie w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 (Ekonomik) w Stalowej Woli w każdą sobotę i niedzielę w godzinach 17 - 20. Mając na uwadze doświadczenia z poprzednich lat, chcielibyśmy już teraz zaprosić wszystkich chętnych do udziału w ww. turnieju. Gwarantujemy przeszło 2 miesiące pełnych, sportowych emocji, piłkarskich weekendów, mnóstwo zaciętej walki na boisku, niespodzianki i nagrody dla najlepszych, jak również możliwość reprezentowania stalowowolskiego turnieju w Podkarpackiej "Lidze Mistrzów".

Zasady zapisów:

1. Podstawą uczestnictwa wturnieju jest:

a) mailowe zgłoszenie drużyny / nazwa drużyny / - potrzebne przy weryfikacji kolejności zgłoszeń

b) przekazanie organizatorowiWYPEŁNIONEJiWYDRUKOWANEJlisty zgłoszeniowejdo15 grudnia 2014 włącznie (plik "lista zgłoszeniowa" do pobrania ze strony internetowej Turnieju)

c) wpłata wpisowego w kwocie 400 zł od drużyny do 15 grudnia 2014 r. na konto Stowarzyszenia Sportowego Miasto Sportu ul. Krzywa 59, 37-450 Stalowa Wola

nr konta: 46 2030 0045 1110 0000 0279 4720

tytułem:wpisowe FEBRISAN CUP 2015 - " NAZWA DRUŻYNY"

2. Uprawnieni do gry są jedynie:

a) zawodnicy grający wyłącznie na poziomie amatorskim (w każdej drużynie dopuszczalne jest posiadanie maksymalnie trzech czynnie uprawiających piłkę nożną zawodników z klasy rozgrywkowej A lub B)

b) zawodnicy pełnoletni (zawodnicy z rocznika 98’ i 99' WYŁĄCZNIE ZA ZGODĄ RODZICÓW!!!) (plik "zgoda rodziców" do pobrania ze strony internetowej Turnieju)

c) zawodnicy nie zgłoszeni do rozgrywek PZPN w sezonie 2014/2015 (dopuszczeni są zawodnicy zgłoszeni do rozgrywek PZPN, którzy nie rozegrali żadnego spotkania w sezonie 2014/2015)

d) drużyny składające się z minimum 6 zawodników, zaś maksymalna ilość graczy w jednej drużynie może wynieść 14 osób

WAŻNE !!!

- W PRZYPADKU NIE SPEŁNIENIA KTÓREGOKOLWIEK Z WARUNKÓW ZAPISÓW, DRUŻYNA NIE ZOSTANIE UMIESZCZONA NA LIŚCIE TURNIEJOWEJ !!!

- W TURNIEJU BĘDZIE UCZESTNICZYĆ MAKSYMALNIE 20 DRUŻYN - ORGANIZATOR ZASTRZEGA SOBIE PRAWO ZAMKNIĘCIA LISTY TURNIEJOWEJ W PRZYPADKU ZGŁOSZENIA PEŁNEGO KOMPLETU DRUŻYN !!!

- O ZAMKNIĘCIU LISTY ORGANIZATOR POINFORMUJE NA STRONIE WWW TURNIEJU

Regulamin Febrisan Cup 2015 w zakładce na stronie: http://futsalstalowawola.futbolowo.pl/